Novinky 2024

Zde najdete nejnovější a nejdůležitější informace

2024

Denní "drbárna" a mnoho fotografii je na FCB

 

 

20 - 21.04.2024 Klubové výstavy / Club Show Humpolec
Rozhodčí/Judge: Guy Devriendt (BE)
Judge: Mike Vincent (UK)
Klubovek se zúčastnili i mí odchovanci bratři Swen a Sedrik Fredina Agi. Oba měli za sebou každý pouze jednu výstavu (V1, CAC a V2, res CAC), přesto v Humpolci neudělali ostudu a jsem na ně nesmírně pyšná! V té záplavě konkurence a hlavně v hodnocení, kde lítaly vzduchem VD a D, Oba kluci získali Výbornou a Sweneček s pořadím 3 z 8 v kruhu. Moc gratuluji a jsem na vás opravdu moc pyšná. Oba kluci úspěšně prošli i bonitací a stávají se z nich chovní jedinci.

 

 

 Kluci navštívili specialistu na vyšetření očiček. Oba kluci, stejně jako všechna štěnátka u nás před nimi a přibuzní jsou shledání bez očních vad!

Mám velkou radost a mohou si už balit baťůžky.

 

 

Vrh T Marlenka
 
Dovoluji si vám představit naše dvojčata, kluky jak buky narozené 29.2.2024. Jsou to takoví naši brojleři, neboť mamina má mléka pro další regiment. Řeknu vám, že ty nervy co jsem měla... nejdříve jsem měla měsíc obavu o maminu, co když budou velcí, nebo bude jen jeden a skončíme na císaři? Břicho neměla žádné, když píšu žádné, tak to myslím žádné - kdybych občas necítila pohyb, řeknu, že má falešku. Mléčnou žlázu měla jak navlečené korále (ano takové boule a tvrdé :-( ).  U porodu který proběhl rychle a za hodinu jsem měla i prádlo v pračce jsem se uklidnila, ale začala další šichta. Zlatý početný vrh, než tito dva. Doslova se topili v mléce a i do dnes je hlídám.  Tím, že Marlenka má tolik mlíčka, jsem  z nich každou chvíli musela vytřepat mléko, které nestačí/li polykat a nebo jim stříkalo do očí a do nosu z okolních bradavek. Pak pro změnu, když se přež..přepapali, tak je bolelo břicho. Fakt se nenudím a vzpomínám na minulý vrh, kdy jsem jen hlídala, aby se všichni prostřídali. To, že jsem si tak moc přála holčičku, která by mi nahradila tu bolest za Rozárku, jsem obrečela... Moc jsem si tu Tartaletku přála... No nic, máme krásné zdravé dva sladké kluky od sladké maminky. Marlenka a Tic Tac :-)
 
Více informací najdete  ZDE

 

 

16.03.2024 NVP / NDS Brno
Rozhodčí/Judge: Höllbacher Gabriela (AT)
 
Swen Fredina Agi - TO 1/3 - V1, CAC
 
Moc gratuluji ke krásné reprezentaci, první výstava, konkurence a přísné posuzování je evidentně nerozházelo 
Fotky mám všechny jen s jeho kamarádkama - až mi pošlou jinou, vyměním.